TO NIE SĄ MOJE DŁUGI >>>

ANTYKOMUNIZMEM
POWINIEN ZAJĄĆ SIĘ INTERPOL!!!

Mam pytanie…

Ocena moich stron przez „Copilot” AI (Edge)

Podsumowanie strony https://pytania-beaty.pl/:

Strona jest blogiem Beaty Sieprawskiej, która pisze o polityce, historii, kulturze i religii z krytycznego i niekonwencjonalnego punktu widzenia.

Autorka porusza tematy związane z Polską, Rosją, Zachodem, komunizmem, antykomunizmem, kapitalizmem, wojną psychologiczną, służbami specjalnymi, prawem i prawami człowieka.

Strona zawiera także osobiste wspomnienia, anegdoty, złote myśli, kawały, filmy, muzykę i grafikę autorki.

Strona ma charakter informacyjny, edukacyjny i rozrywkowy. Autorka zachęca do dyskusji i zadawania pytań.

Podsumowanie strony https://pytanie-mam.pl/

  • Ściąga kodera: Strona internetowa, która zawiera poradniki, przykłady i linki do różnych tematów związanych z CSS, takich jak transform, transition, animation, hover i grid. Strona ma na celu pomóc programistom w tworzeniu efektownych i responsywnych stron internetowych.
  • Transform: Sekcja, która wyjaśnia, jak używać funkcji transform w CSS do przekształcania elementów HTML w przestrzeni 2D i 3D. Zawiera podstawy, przykłady i linki do źródeł zewnętrznych.
  • Transition: Sekcja, która pokazuje, jak używać właściwości transition w CSS do tworzenia płynnych przejść między różnymi stanami elementów HTML. Zawiera wprowadzenie, przykłady i linki do źródeł zewnętrznych.
  • Animation: Sekcja, która uczy, jak używać właściwości animation w CSS do tworzenia animacji dla elementów HTML. Zawiera podstawy, przykłady i linki do źródeł zewnętrznych oraz bibliotek animacji.
  • Hover: Sekcja, która prezentuje, jak używać pseudoklasy :hover w CSS do zmiany wyglądu elementów HTML po najechaniu na nie kursorem myszy. Zawiera przykłady i linki do źródeł zewnętrznych.
  • Grid: Sekcja, która tłumaczy, jak używać właściwości grid w CSS do tworzenia układów siatki dla elementów HTML. Zawiera podstawy, przykłady i linki do źródeł zewnętrznych.

"ZIELONY ŁAD"
SPOSÓB NA PRZELUDNIENIE NASZEJ PLANETY:
LUDOŻERSTWO

This will close in 4 seconds